V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte volat 603 449 287.

Haxer Wheels, Strana 2

haxer

 

HAXER Wheels konstruuje, navrhuje a vyrábí nejmodernější hliníková kola pro luxusní vozidla. Kvalita a výkon jsou základem každého produktu, který nabízí zákazníkům. Každý design kola je jedinečný s výjimečnými pevnostními charakteristikami, aby odpovídal náročným výkonnostním standardům moderních sportovních vozů.

Filozofie firmy spojuje tři klíčové prvky:

Kvalita

Společnost využívá výrobní proces vyvinutý pro dosažení nekompromisní kvality kol. Všechny produkty procházejí přísným testováním a kontrolou kvality v každém kroku, aby byla zajištěna pevnost, bezpečnost a výkon každého kola.

Design

Design kol vyzařuje moderní sportovnost a nadčasovou eleganci prostřednictvím vícevrstvých povrchů a bohatých detailů. Kola jsou víc než jen estetika – firma Haxer wheels se snaží zajistit, aby její produkty vyčnívaly z davu a zapadaly do nejnovějších automobilových trendů.

Výkon

Pečlivý technický proces kovaných kol (forged wheel) HAXER umožnil vytvořit vysoký poměr pevnosti k hmotnosti, snížit poréznost a zlepšit celkovou jednotnost materiálu. Zajišťuje, že kovaná kola jsou pevná, lehká, rychlá a samozřejmě ohromující.

Všechny disky Haxer wheels splňují nejpřísnější světové normy, totožné, jako musí splňovat přední světový výrobci automobilů - Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Porsche a další. Tyto normy jsou vždy vyraženy na každém kole zezadu.

Flow Forming

Flow forming je jednou z nejpokročilejších výrobních technologií. Technologie Flow Forming spočívá v aplikaci tlaku na vnitřní válec kola během otáčení a po odlití. Tento proces natahuje a stlačuje hliník, což zvyšuje pevnost v tahu. V tomto ohledu má proces podobné vlastnosti jako v procesu kování. Konečný produkt je lehčí, pevnější, má zvýšenou tažnost a mnohem větší odolnost proti nárazům a také zvýšenou nosnost oproti běžným litým kolům.

Flow-forming lze považovat za kombinaci lití + kování. Obecně řečeno: čelo kola je odlito a hlaveň kola je upravena podobně jako u kovaného kola.

Cena

50009000
150009000
539B01
od 6 725 Kč / ks
+ další
211/19-
010S01
od 6 725 Kč / ks
+ další
208/19-
010BM01
od 6 725 Kč / ks
+ další
205/19-2
Nahoru
27 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 27 položek celkem

Zpět do obchodu