Nabízíme Vám nadstandardní služby

Dovoz vozidel ze zemí EU

Naše firma se specializuje na dovoz ojetý, zánovních i havarovaných vozidel všech kategorii převážně z Italie a Německa. Jsme samozřejmě schopni dovést téměř jakýkoliv vůz dle vašich požadavku.

Každý vůz má jasný původ

Všechny vozidla dovezené ze zahraničí jsou přivážena včetně originálních původních dokladů – technického průkazu, servisní knížky. V ceně vozidel je vždy zahrnuta nová česká STK, emise a samozřejmostí je i český technický průkaz – takzvaný čistopis.

Možnost odpočtu DPH

Jsme plátci DPH, proto u vozidel umožňujících odpočet DPH můžete po nákupu uplatnit odpočet u příslušného finančního úřadu.

Umožníme Vám zkušební jízdu

U každého vozidla Vám samozřejmě umožníme zkušební jízdu dle vašich požadavků, dále je možnost prohlédnutí vozu vaším mechanikem na sloupovém zvedáku.

Vyřídíme veškeré formality spojené s přihlášením vozu

Nabízíme možnost sjednání povinného ručení a kompletního vyřízení všech formalit spojených s přihlášením vozu (evidenční kontrola, zapsání Vašeho jména do českého TP a vyřízení SPZ)

Financování vozidel – leasing, úvěr

Nabízíme financování vozidel dle vašich požadavků (výše splátky nebo akontace záleží přímo na Vás) – více ve FAQ

Výkup vozidel

Potřebujete-li peníze ihned za vaše auto nebo použít vaše staré vozidlo jako akontaci či část zaplacení kupní ceny nového vozu? I takovou možnost nabízíme – více ve FAQ

Top nabídka

Všechny vozy

Kontakt

ACARS s.r.o

Sídlo:

Dreuschuchova 1183/37
674 01 Třebíč
ič: 27722996
dič: CZ27722996
OR KS Brno, oddíl C, vložka 54525

Provozovna:

Chelčického 1092
674 01 Třebíč
Mobil: +420 603 449 287
E-mail: info@acars.cz

Přejít na kontakty
 

(c) 2010 copyright ACARS s.r.o

info@acars.cz